Hasło:
E-mail:
?
Polecane

NIKIDAM DU CHATEAU sf

Rasa: selle francais
Maść:  gniada 
Data urodzenia: 25.08.2001
Wymiary: 169- 190 - 22

Numer wpisu do księgi: 
Cena nasienia: 1.500 zł
Sposób krycia: nasienie świeże

 

Dane kontaktowe punktu kopulacyjnego:
Agnieszka Czekaj

ul. Rajska 50

47-208 Reńska Wieś

woj. opolskie

tel. 606907998

e-mail: a.czekaj@wp.pl

 
BINGO BOY westf

Rasa: westflaska
Maść: siwa
Data ur.:28.04.2014
Bonitacja: 100
Wymiary: 170-191-23
Cena stanówki: 2100 nasienie świeże

 

Cena hotelu dla klaczy/ klaczy ze źrebakiem: 30 zł /dzień

 

Dane kontaktowe punktu kopulacyjnego:

Elżbieta Mallert Adres:ul. Chrósty Wysińskie 5 Wysin woj. pomorskie Telefon: 503 055 508 Strona www:www.prohipo.pl Adres e-mail:prohipo@prohipo.pl


CARGO trk

Rasa: trakeńska
Maść: ciemnokasztanowata
Data urodzenia: 09.04.2009
Wymiary: 166- 183- 21
Bonitacja: 
Cena stanówki: 3500 zł
Nr licencji: 
Sposób krycia: naturalne / nasienie mrożone
 


Dane kontaktowe punktu kopulacyjnego:
Beata Sputo

tel. 794 750 754 (powołaj się na Zabookuj)

e-mail: mk.sputo@gmail.com
  INFORMACJA NA TEMAT KONIA  
Imię konia GALERIUS sp
Informacje o koniu

Rasa: polski koń szlachetnej półkrwi

Maść: gniada
Data urodzenia: 1996
Wymiary:  163
Bonitacja: 82
Nr licencji: 166 G Wł
Sposób krycia: krycie naturalne

Cena nasienia: 1000 zł 

Cena hotelu dla klaczy/doba: 22 zł

Cena hotelu dla klaczy ze źrebakiem/doba: 30 zł 

 

 

Dane kontaktowe punktu kopulacyjnego:

Anna Tomaszewska, Arkadiusz Strzelecki

Wygoda,

87-720 Ciechocinek 

tel. 661- 740- 353 (powołaj się na Zabookuj.eu)

e-mail: jazdy_konne@oppl

 

Informacje o osiągnięciach
GALERIA sp JAPE xx
Galina sp Fanimo KWPN Northern Blossom xx Alleged xx 
Gitana sp Self sp Candy KWPN Animo KWPN Victorian Heiress xx Snow Knight xx Princes Pout xx Hois the flag xx

Oferuję stanówkę epokowym na torze Partynice,ciemnogniadym ogierem GALERIUS( Jape xx-Galeria po Fanimo) ur 1996r, hod SK Moszna.
Reproduktor ten miał bardzo bogatą i długą karierę.
Biegał w.płaskie, steeple hasse i płotowe w latach 1999-2006r., 39 razy, wygrywając 30 z nich, 2xII, 2xIII,3xIV, 1xV, oraz dwa razy bez miejsca. Trzy sezony był koniem niepokonanym.Ogier ten przez całą swoją ośmioletnią karierę nie był kontuzjowany.Jego stały trener R.Świątek, charakteryzuje go jako konia odważnego, z żelaznym zdrowiem , ambitnego, silnego, obdarzonego zdolnościami skokowymi.
Przyglądając się jego rodowodowi, nie można się dziwić ostatniemu stwierdzeniu. Ojcem Galeriusa jest epokowy Jape xx ( Allaged- Nothern Blossom), który dał do wyścigów przeszkodowych i płotowych, takie tuzy jak; KLAUS ( IIIm. Wielka Pardubicka),TREZOR ( IIIm. Wielka Pardubicka), MODENA ( Wielka Pardubicka),HIPO JAPE ( Wielka Pardubicka), Be Jape, Norbilla, Kornel, Kora, a przede wszystkim zwycięzca G1 w Anglii, ogier GALILEO (od Goldika po Dakota). W skokach przez przeszkody, możemy obecnie podziwiać wałacha CIVIS ( Cisza po Mehari), jeździec T.Miśkiewicz. Para ta trzykrotnie plasowała się w MPS-B, w pierwszej dziesiątce, oraz startuje w GP do 5* włączenie ( Ciekocinko 2015- IV m.). W WKKW, znane są Ameryk i Salazar. Matką obecnego Mistrza Polski w tej konkurencji ,wałacha Banderas, jest Babilonia , również po Jape xx. Klacz ta posiada czworo potomstwa użytkowanego w sporcie. Walach Banderas , zdobył również Im, i IIIm w MPMK, oraz IIIm w MŚMK we Francji. 
Matka Galeriusa, klacz Galeria, jest po ogierze KWPN Fanimo, którego hodowcom nie trzeba przedstawiać. Ten przedstawiciel linii Ibrahima, dał przede wszystkim ogiery Elf ( Im w I półfinale PŚ -Lipsk , jeździec J.Zagor), oraz og.Sofix (medalista MPMK A, i B) Obaj są ojcami wielu koni sportowych.Terzeci znany ogier to Erewań, specjalista od konkursów 6 barier pod Ł.Jończykiem oraz wielokrotnym uczestnikiem konkursów CC .
Druga matka, jest po ogierze SELF, który jest przedstawicielem , bardzo zasłużonej dla polskiego sportu, rodziny klaczy SOLINA xx. Z niej pochodzą; SOPEL, SPILETTA ,SANTOS, SEGOVIA, SKAYLAB ( Vm.MPS-B, starty w CSIO, B.Sas-Jaworski), SEXBOY( MPS-B X, XVI, starty w CSIO, St. Jasiński), oraz najbardziej znany i utytułowany wałach SKARBIEC xx( MPS-B 2xI, 2xII,1xIII, w PN- CSIO -Sopot VIIm Z. Kościeński, E.Koczorski). Z tej samej rodziny pochodzi również reproduktor w Czechach og. SCATER ( Dixieland), po którym jest  triumfator Wielkiej Pardubickiej, wałach NIKAS( 2015).
Trzecia matka, to córka pełnej krwi TIRANO ( po Szczecin- Tirenia). To przedstawiciel rodziny, klaczy TIRANA xx, z której wywodzą się takie konie sportowe jak ; TIKSI ( VIm -MPS-C M.Małeki),TYRAS (Im. MPS-C A. Kobyliński, MPS-B IV, II M.Kozicki, oraz starty w CHIO Akwizgran GP Vm, CHIO Lipsk IV m., CHIO Lipsk Im PN), TIMUR ( MPS-B IIIm M.Koziki) , TOREADOR ( MPS-B- dwa razy I mijesce , oraz raz IV w seniorach, PN, ME, M.Orłoś), Toledo ( ZOO, R.Mrugała)- reproduktor w półkrwi, Tenor, Tyra, TREZOR ( IIIm Wielka Pardubicka), oraz trzykrotny zdobywca I miejsca w Wielkiej Pardubickiej ,wałach TIUMEN.
Prócz tego druga matka, klacz Galina, posiada inbred na ogiera pełnej krwi PRIZ, po którym jest Oran I, użyty w hodowli, dał wiele koni sportowych i reproduktorów, jak Kobryń, Piołun, Groń, i Horyń, Folga. W jego rodowodzie gości również ogier Szczecin xx, który to miał II miejsce pod względem ilości zarejestrowanych potomków chodzących w sporcie , w latach 1960-1980. 
Matka Galeriusa, prócz niego, dała do sportu takie konie jak Gayall ( Luron), Gard(La Voltarie), Gioconda ( Imequyl).
W uznaniu zasług, ogiera Galerius, została ustanowiona gonitwa jego imienia na Torze Partynice, tym sposobem , dołączył on do panteonu takich gwiazd, jak Bojgard , Tiumen, Masini, Chyszów, Sexman , Rosario, Nil, Hadrian.